Klub Sindibád

Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská), Praha 9 − Libeň

Tábory Čmelák

Jiránkova 1135/6, Praha 6 − Řepy

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

U Branek 674/7, Praha 10 − Hostivař

HaFstudio

Ostrovní 146/16, Praha 1 − Nové Město

Rodinné a komunitní centrum Paleček

Písecká 1672/17 (metro trasa A Flora, tram 5, 10, 11, 16), Praha 3 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v 13:00)

Hudební agentura Marie Renzové

Slovinská 1041/6, Praha 10 − Vršovice

Jahoda - občanské sdružení

Vybíralova 969/2, Praha-Černý Most

Sdružení turistických a tábornických oddílů

Vzdušná 354/16, Praha-Lhotka

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Šipka Praha 6

Kafkova 544/23, Praha-Dejvice

KONDOR Konfederace nezávislých - dětská organizace, z. s.

Novomlýnská 1238/3, Praha 1 − Nové Město

Sdružení Comunnio

Trenčínská 2770/7, Praha-Záběhlice

93. Pionýrská skupina

Kpt. Stránského 994/6, Praha-Černý Most

Rada dětí a mládeže hl. m. Prahy

Senovážné náměstí 977/24, Praha 1 − Nové Město

Dětské sdružení RTC

Zvoncovitá 1973/3, Praha-Stodůlky

Spolek přátel Bezdružic

Ostrovského 3184/38a, Praha-Smíchov

Klika

Vokovická 32/3, Praha-Vokovice

Jižní pól

Brandlova 1639/6, Praha-Chodov

Artis kroužky

Praha, Praha

Klub junior

Na okruhu 395/1, Praha-Písnice

Sdužení SOS dětských vesniček

Vikářská 37/2, Praha-Hradčany

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Uragan Zbraslav

Výzkumníků 187, Praha-Zbraslav

Kondor, skupina Kořes

U spořitelny 69, Praha-Modřany

Síť mateřských center o.s.

Klimenská 34, Praha-Staré Město

Salesiánské hnutí mládeže, klub Praha - Karlín

Vítkova 15/12, Praha-Karlín

1. pionýrská skupina Podskaláci

Benkova 1699/7, Praha-Chodov

Pro lidi

Sokolovská 161/71, Praha-Karlín

Občanské sdružení Beberka

Bítovská 1223/34, Praha-Michle

Sdružení Pyramida

Kostelní náměstí 16, Praha-Kunratice

Prev-Centrum

Meziškolská 1120/2, Praha-Břevnov

Pionýr, z. s. - 103. pionýrská skupina Františka Soukala

Šternberkova 446/17, Praha-Holešovice

Klub Pathfinder

Londýnská 623/30, Praha-Vinohrady

Rodinná studia Ma.Mi

Brunnerova 1011/3, Praha-Řepy

Junák - český skaut, středisko Vočko Praha, z. s.

Na Větrníku 1887/21, Praha 6 − Břevnov

Kondor, skupina Šán

Podolské nábř. 81/5, Praha-Podolí

Kondor, SKUPINA - MODŘANSKÁ TROJKA

U spořitelny 69/18 (bílý rodinný domek), Praha 4 − Modřany

SAM a spol. - sdružení rodičů, dětí, mládeže a všech přátel přírody

Zárybská 216/29, Praha-Prosek

Spolek přátel klánovické školky

V žáčku 219, Praha-Klánovice

Prak - prevence kriminality, o.s.

Brodského 1673/13, Praha-Chodov

Spolek Jaroslava Ježka pro nevidomé děti z.s.

Loretánská 104/19, Praha-Hradčany

Stage 5

Mahenova 294/4, Praha-Košíře

The Duke of Edinburghs International Award Czech Republic foundation, o.p.s.

Poděbradská 540/26, Praha-Vysočany

Květ - sdružení klubů dětí a dětských domovů v ČR

Senovážné náměstí 977/24, Praha-Nové Město

Čakovické mateřské centrum

Jizerská 18/24, Praha-Čakovice

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 10. středisko Bílá Hora Praha 6

Sadová 458/21, Praha-Ruzyně

Kondor - skupin Úsvit

U jezera 2046/4, Praha-Stodůlky

Klokánek

Chabařovická 1125/4, Praha-Kobylisy

Pionýrská skupina Beta

Chotutická 491/6, Praha-Malešice

Chmelnický dětský klub

Na rovnosti 2249/6, Praha-Žižkov

Vodácko-turistický oddíl Vydry

Lodnická 445/1a, Praha-Hodkovičky

TILIA - občanské sdružení

Národní obrany 573/36, Praha-Bubeneč