Taneční klub STK PRAHA

Vinohradská 2396/184 (budova Casablanca), Praha 3 − Vinohrady

KLUB SINDIBÁD

Drahobejlova 1692/59 (přímo u stanice metra Českomoravská), Praha 9 − Libeň

Travesti Show Golden Cats

plukovníka Mráze 1190/10, Praha 10 − Hostivař

Cesty k sobě – Ing. Silvia Henniger

Korunovační 905/9 (Centrum pohody a zdraví), Praha 7 − Bubeneč

Školička Tygřík

K Jezeru 478/26, Praha 4 − Háje
ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Keramický ateliér Hany Šimkové

Na Cikorce 1740/2 (bílá budova v zahradě), Praha 4 − Modřany

Soukromé hodiny baletu Praha

Dělená 985/38, Praha 5 − Řeporyje

RUBEN-DANCE

náměstí Kinských 601/3, Praha 5 − Malá Strana

Tábory Agentury7

Na Folimance 2155/15, Praha 2 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Podkovářská 797/4, Praha 9 − Vysočany
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Základní umělecká škola Praha - Zbraslav

Opata Konráda 1196, Praha 5 − Zbraslav

Divadlo Apropo

Jánský vršek 312/8 (ve dvoře vlevo, společný vstup s Alchymistickou hospůdkou Kellyxír), Praha 1 − Malá Strana

Rodinné a komunitní centrum Paleček

Písecká 1672/17 (metro trasa A Flora, tram 5, 10, 11, 16), Praha 3 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

U Branek 674/7, Praha 10 − Hostivař

Taneční škola Blanky Vášové

Umělecká 850/8 (Fakultní ZŠ PedF UK a MŠ U Studánky), Praha 7 − Holešovice

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

MAVO s.r.o.

Křemencova 178/10 (3. patro), Praha 1 − Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Taneční škola Nota

Plzeňská 30/233, Praha 5 − Motol

Letňák

Střelecký ostrov (schody z mostu Legií), Praha 1 − Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v 10:00)

SALSA-CLUB.cz

Lesnická 1154/6, Praha 5 − Smíchov

DanceLAB studio Rena Milgrom

U Zvonařky 1435/9, Praha 2 − Vinohrady
ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:00)

Taneční škola VIZIDANCE

Pod Kavalírkou 299/6, Praha 5 − Košíře

Estudio Feliz

Korunní 957/35, Praha 2 − Vinohrady

Pixa-pro s.r.o.

náměstí Republiky 3/4, Praha 1 − Nové Město

Divadlo Různých Jmen

Opletalova 5/7, Praha 1

Studio Ypsilon

Spálená 75/16, Praha 1 − Nové Město

PhDr. Marie Janoušová

Vyšehradská 49 (Divadelní sál Emauzy), Praha-Nové Město

DP IMAGE DESIGN, s. r. o.

Vyšehradská 423/27, Praha 2 − Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

PragueLOPArt

Jaromírova 569/24, Praha-Nusle
ZAVŘENO (Otevírá v Po 11:00)

Taneční škola Timedance

Myslíkova 2020/4, Praha 2 − Nové Město

Lenka Kniha Bartůňková

Eliášova 273/5, Praha 6 − Dejvice

KK SERAFIN, s.r.o.

Magistrů 252/4, Praha 4 − Michle

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

JAM MUSIC INSTITUTE, s. r. o.

Ondříčkova 2296/8, Praha 3 − Žižkov
ZAVŘENO (Otevírá v Po 14:00)

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

HaFstudio

Ostrovní 146/16, Praha 1 − Nové Město

Škola šití s.r.o.

U Nikolajky 912/9, Praha 5 − Smíchov

Inecka-art.cz – Zuzana Kočí

ateliér v blízkosti metra C, stanice Háje, Praha 4 − Horní Počernice
OTEVŘENO (nonstop)

Občanské sdružení MOTUS, z.s.

Františka Křížka 495/36, Praha 7 − Holešovice

Ateliér Kaštan

Bělohorská 201/150 (Kulturní dům Kaštan), Praha 6 − Břevnov
ZAVŘENO (Otevírá v Po 15:00)

Inlineškola

Ostravská 623, Praha 9 − Letňany

Šárka Hladíková - GLORY

Otradovická 726/1, Praha-Kamýk

Jan Průcha

Na Šťáhlavce 1556/4, Praha-Dejvice

Eva Petrovská

Na bělidle 298/29, Praha-Smíchov

Mgr. Miroslava Toušová - DANCERS´ CLUB

Koněvova 13 budova Sokolu 2.patro, Praha-Žižkov

Tomáš PROCHÁZKA

Novorossijská 908/9, Praha-Vršovice

KYTICE

Chlebovická 495, Praha-Letňany