Spravnykurz.cz

Pobřežní 95/74, Praha 8 − Karlín

Plavecká škola MB plavani.com

Milánská 311 (na Vartě), Praha 10 − Horní Měcholupy
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Sportcentrum ČZU

Sídlištní 1073/3, Praha 6 − Suchdol

CK Hanka s.r.o.

Lichá 38, Praha 4 − Cholupice

Rodinné centrum Čtyřlístek – plavání kojenců a batolat

Milánská 471, Praha

Radek Holinka

Veletržní 590/43, Praha-Holešovice

Ondřej Terzijský

Písnická 752/44, Praha 4 − Kamýk

Centrum dětského plavání MAGIC CASTLE KUNRATICE

Golčova 1/2 (areál zámku Kunratice), Praha 4 − Kunratice

Betynka

Suchý vršek 2115/14, Praha-Stodůlky

Mgr. Markéta Táborská

Mezi školami 2475/29, Praha-Stodůlky

Aqua Sport Club Praha

Mírového hnutí, Praha 4 − Chodov

Plavecká škola Pulec, s.r.o.

Radlická 298/105, Praha

ANAHITA - plavání pro kojence a batolata

Utěšilova 696, Praha-Klánovice

Filip Krnáč

Hrozného 327, Praha 4 − Šeberov
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Jana Vydrová

Květnového vítězství 1738/14, Praha-Chodov

Plavecká školička Hvězdička

Kovářova 42/25a (naproti kostelu), Praha 5 − Stodůlky

Delterond, s.r.o.

Písnická 752/44, Praha-Kamýk

Studio Motýlek, s.r.o.

Třinecká 650, Praha 9 − Letňany

Česká plavecká škola

Slezská 735/51, Praha-Vinohrady

Milena JeřábkováPraha-Hlubočepy

Hlubočepy, Praha-Hlubočepy

Plavecká škola Weberova

Weberova 1090/1, Praha-Košíře
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Sport club K3

M.Cibulkové 1614, Praha 4 − Chodov

Baby dream, s.r.o.

Malátova 18, Praha-Smíchov
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Eva Slavíková Minaříková

Strakonická 49/60, Praha-Malá Chuchle

MAGIC-CASTLE, s.r.o.

Golčova 1/2 (areál zámku Kunratice), Praha-Kunratice

Mgr. Milada Frantíková

Senovážné náměstí 991/13, Praha-Nové Město

AMÁLKA Rodinné centrum, s.r.o.

U Jedličkova ústavu, Praha

Plavecká škola Venduly Boubínové

Vladivostocká 1460/10, Praha-Vršovice
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Klub Bublinka

Evropská 490/217, Praha-Liboc
ZAVŘENO (Otevírá v 08:30)

Lucie Hořejší

Legionářů 562, Praha

Plavecká škola ORKA

Pomořanská 475/8, Praha-Troja

Jan Kluganost

Hackerova 571/2, Praha-Bohnice

Jitka Hrabánková

Kloknerova 2212/10, Praha-Chodov

Lenka Vyskočilová

Kloknerova 2212/10, Praha-Chodov

AQUATIC CLUB RAFTÍK, o.s.

Na Rokytce 1114/10, Praha 8 − Libeň

Baby Club Juklík, spol. s r.o.

U jezera 2031/34, Praha-Stodůlky

LaVODA

Chlumecká 712/8, Praha-Černý Most

Věra Šejhlová

U Jedličkova ústavu 1349/2, Praha-Nusle

Jan Němec

Legionářů 514/62, Praha-Ďáblice

skola-sportu.cz

Veletržní 590/43, Praha-Holešovice

Plavecký klub Delfínek, s.r.o.

Jiřího ze Vtelna 1731/11, Praha-Horní Počernice
ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Mgr. Ivana Holzerová - Rafťáček

Nad Okrouhlíkem 2365/17, Praha-Libeň

Bc. Ondřej Lachman

Václavské náměstí 782/22 (Hotel Juliš), Praha-Nové Město

Dětský klub Vodníček

Osadní 30, Praha 7 − Holešovice
ZAVŘENO (Otevírá v 08:00)

Bc. Gabriela Fetterová

Plzeňská 442/211, Praha-Košíře
ZAVŘENO (Otevírá v 07:00)

Klub ABECEDA, s.r.o.

U Jedličkova ústavu 1349/2 (Jedličkův ústav a školy), Praha-Nusle

Sportovní club - Neptun

Hloubětínská 80/32, Praha-Hloubětín

Zuzana Pilařová

Kryšpínova 527/2, Praha 10

Plavecký klub Vlček

Žalanského 68/54, Praha 6 − Řepy

Club junior

Za žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha-Žižkov