Travesti Show Golden Cats

plukovníka Mráze 1190/10, Praha 10 − Hostivař

NEMOROS s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Kapela THM

Husinecká 793/23, Praha 3 − Žižkov

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Pianista MICHAEL GARLIK

K Sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

ESPANZA s.r.o.

Univerzitní 685/10, Praha 10 − Malešice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Josef Hlavsa - ORCHESTRA

Hornoměcholupská 949/76, Praha-Hostivař

Elvisandmike

Jana Želivského 1790/35, Praha 3 − Žižkov

agentura Vipakce s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

SKYMUSIC

Praha

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Pixa-pro s.r.o.

náměstí Republiky 3/4, Praha 1 − Nové Město

DJ Goro

Ve Vilkách 100, Praha 4 − Újezd
OTEVŘENO (nonstop)

ONE & ONE Company s.r.o.

U Průhonu 466/22, Praha 7

Květuše Exnerová

Josefa Houdka 1, Praha-Lipence

Jan Sklenička, DiS.

Mirotická 770/6, Praha-Libuš

GAUDIUM PRAGENSE, smíšený sbor, z.s.

Eliášova 460/35, Praha-Bubeneč

MARTIN DONT PRODUCTION

Radnické schody 172/7, Praha

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Mažoretky Pěvy Filípkové, o.s.

Boháčova 863/1, Praha-Háje

Tomáš Janoušek

Mírová 6/89, Praha-Kolovraty

Ensemble Martinů

Pohořelec 111/25, Praha-Hradčany

Michal Kindl

Duškova 1041/20, Praha 5 − Smíchov
OTEVŘENO (nonstop)

Malá česká muzika Jiřího Pospíšila

Svatoslavova 385/35, Praha-Nusle

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Reduta Jazz Club

Národní 116/20, Praha 1 − Nové Město

Talichův komorní orchestr, o.p.s.

Bezová 1658/1, Praha-Braník

Last Minute

Kettnerova 2052/20, Praha-Stodůlky

Talacko music s.r.o

Rybná 753/29, Praha-Staré Město

Basskid Production s.r.o.

Husitská 119/76, Praha 3 − Žižkov

Marcel Vlček

Vršovická 912/13, Praha-Vršovice

ART AGENTURA s.r.o.

U továren 999/31, Praha-Hostivař

Eva Klein

Brdičkova 1915/13, Praha-Stodůlky

Pražský komorní orchestr-agentura,spol.s r.o.

Petrská 1168/29, Praha 1 − Nové Město

Baletní škola MaJa

Štefánikova 6/57 (Švandovo divadlo), Praha 5 − Smíchov
ZAVŘENO (Otevírá v Po 15:00)

Pražská komorní filharmonie, obecně prospěšná společnost

Krocínova 1050/1, Praha-Staré Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Bohemia Pražský Symfonický Orchestr – Vítězslav Klouda

Na Skalce 941/13, Praha 5 − Smíchov

Miluše Kaudersová - Orchestra Puallarum Pragensis

Trachtova 1130/2, Praha-Košíře

Taneční skupina Fénix

Hasova 3091/2, Praha-Modřany

Roxy Ensemble, občanské sdružení

Tusarova 1269/15, Praha-Holešovice