Akademie výtvarných umění

U akademie 172/4, Praha-Bubeneč

Ateliér nových médií II Anny Daučíkové

U akademie 172/4, Praha-Bubeneč

Vědeckovýzkumné pracoviště pro dějiny umění

U akademie 172/2, Praha-Bubeneč

Šalounův ateliér

Slovenská 2499/4, Praha-Vinohrady

Chemická a technologická laboratoř restaurátorské sochařské školy

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Akademická laboratoř materiálového průzkumu malířských děl

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Škola architektury Emila Přikryla

U akademie 172/2, Praha-Bubeneč

Škola restaurování uměleckých děl sochařských Petra Siegla

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Škola restaurování uměleckých děl malířských a dřevěných polychromovaných plastik Karla Strettiho

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Škola nových médií II Veroniky Bromové

U akademie 172/4 (Číslo dveří 302), Praha-Bubeneč

Škola nových médií I

U akademie 172/2 (Škola architektury), Praha-Bubeneč

Škola monumentální tvorby Jiřího Příhody

U akademie 172/4 (Číslo dveří 24), Praha-Bubeneč

Škola konceptuální tvorby Miloše Šejna

U akademie 172/4 (Číslo dveří 316), Praha-Bubeneč

Škola intermediální tvorby Milana Knížáka

U akademie 172/4 (Číslo dveří 304), Praha-Bubeneč

Sochařská škola II Jindřicha Zeithammla

U akademie 172/4 (Číslo dveří 320), Praha-Bubeneč

Škola figurálního sochařství a medaile Jana Hendrycha

U akademie 172/4 (Číslo dveří 318), Praha-Bubeneč

Sochařská škola I Jaroslava Róny

U akademie 172/4 (Číslo dveří 36), Praha-Bubeneč

Škola grafiky II Vladimíra Kokolii

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Škola grafiky I Jiřího Lindovského

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Škola kresby Jitky Svobodové

U akademie 172/4 (Číslo dveří 307), Praha-Bubeneč

Škola klasických malířských technik Zdeňka Berana

U akademie 172/4 (Číslo dveří 321), Praha-Bubeneč

Malířská škola III Michaela Rittsteina

U akademie 172/4 (Číslo dveří 322), Praha-Bubeneč

Malířská škola II Vladimíra Skrepla

U akademie 172/4 (Číslo dveří 303), Praha-Bubeneč

Malířská škola I Jiřího Sopka

U akademie 172/4 (Číslo dveří 323), Praha-Bubeneč

Dílny Akademie výtvarných umění v Praze

U akademie 172/4 (suterén hlavní budovy), Praha-Bubeneč

Fotografická laboratoř

U akademie 172/4 (Číslo dveří 308), Praha-Bubeneč

Digitální laboratoř

U akademie 172/4 (Číslo dveří 311), Praha-Bubeneč

Informačně dokumentační středisko AVU

U akademie 172/4 (Číslo dveří 1), Praha-Bubeneč
ZAVŘENO (Otevírá v Út 09:00)

Vědecko-výzkumné pracoviště pro dějiny umění

U akademie 172/2 (Škola architektury), Praha-Bubeneč

Katedra teorie a dějin umění

U akademie 172/4 (Číslo dveří 28), Praha-Bubeneč
ZAVŘENO (Otevírá v Út 10:00)

Knihovna Akademie výtvarných umění

U akademie 172/4 (Číslo dveří 21), Praha-Bubeneč
ZAVŘENO (Otevírá v 11:00)

Grafické dílny

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Vědeckovýzkumné pracoviště restaurátorské

Výstaviště 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč

Výuka večerního figurálního kreslení a malířská a sochařská přípravka

Výstaviště ev.č. 188 (Moderní galerie), Praha-Bubeneč