MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Pianista MICHAEL GARLIK

K Sadu 530/3, Praha 8 − Troja

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Kapela THM

Husinecká 793/23, Praha 3 − Žižkov

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Ivan Rössler - Umělecká agentura

Nikoly Vapcarova 3268/3, Praha 4 − Modřany

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

TRADICIÓN - latinskoamerická taneční skupina

Milíčova 470/6, Praha-Žižkov

Danza Alegre

Káranská 340/30, Praha-Malešice

BALET PRAHA o.p.s.

Wolkerova 24/3, Praha-Vinohrady

Česka kapela.cz

Legerova 57/75, Praha 2 − Vinohrady

BOOM MUSIC, s.r.o.

Stržná 444/35, Praha 6 − Suchdol

Silueta

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Soubor Karmína

Nárožní 2787/7a, Praha 5

Janis Joplin Revival

U Nikolajky 2045/24, Praha 5 − Smíchov

Dora Hoštová

Náplavní 2011/5, Praha-Nové Město

Folklorní soubor Šarvanci

Vinohradská 1316/95, Praha-Vinohrady

Moravské folklorní sdružení Krušpánek

Přecechtělova 2403/27, Praha-Stodůlky

Folklorní sdružení VONIČKA

Pod Betání 850/10, Praha-Kunratice

Last Minute

Kettnerova 2052/20, Praha-Stodůlky

Folklorní sdružení Mateník

Travná 1286, Praha-Kyje

Folklórní sdružení Moták

Böhmova 1981/3, Praha-Stodůlky

KYTICE

Chlebovická 495, Praha-Letňany

Dana Horáková - Studio Dajana

Foerstrova 914/18, Praha-Strašnice

JNS cheerleaders

Benkova 1688/38, Praha-Chodov

Alla Danza

Kamenická 655/54, Praha-Holešovice

Mažoretky Pěvy Filípkové, o.s.

Boháčova 863/1, Praha-Háje

Tomáš Janoušek

Mírová 6/89, Praha-Kolovraty

Basskid Production s.r.o.

Husitská 119/76, Praha 3 − Žižkov

Taneční skupina Fénix

Hasova 3091/2, Praha-Modřany

Gall - Tír, o.s.

Lucemburská 1570/49, Praha-Žižkov

Pohybové studio H o.s.

U Výstaviště 1286/21, Praha-Holešovice

Crazy Dancers Square Dance Club

Na Folimance 1979/1, Praha-Vinohrady

Taneční kroužek Tango, o. s.

Na Vaňhově 172, Praha-Běchovice

CTS MišMaž

Laudova 1019/11, Praha-Řepy

Jakub Hanžl

Senovážné náměstí 975/20, Praha-Nové Město

Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha

Křižovnická 81/7, Praha-Staré Město

Arabesque feu Studio, s.r.o.

Bartoškova 1697/18, Praha-Nusle
OTEVŘENO (nonstop)

SC NEXTYLE

Jesenická 3003/4, Praha-Záběhlice

Flame Dance, s.r.o.

Sokolovská 32/22, Praha-Karlín