Taneční klub STK PRAHA

Vinohradská 2396/184 (budova Casablanca), Praha 3 − Vinohrady

Travesti Show Golden Cats

plukovníka Mráze 1190/10, Praha 10 − Hostivař

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Baletní škola Coppelia

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy, přízemí), Praha 5 − Smíchov

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

SALSA-CLUB.cz

Lesnická 1154/6, Praha 5 − Smíchov

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

DP IMAGE DESIGN, s. r. o.

Vyšehradská 423/27, Praha 2 − Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Taneční škola Timedance

Myslíkova 2020/4, Praha 2 − Nové Město

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Baletní škola MaJa

Štefánikova 6/57 (Švandovo divadlo), Praha 5 − Smíchov
ZAVŘENO (Otevírá v Po 15:00)

TRADICIÓN - latinskoamerická taneční skupina

Milíčova 470/6, Praha-Žižkov

Danza Alegre

Káranská 340/30, Praha-Malešice

Tomáš PROCHÁZKA

Novorossijská 908/9, Praha-Vršovice

Silueta

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Soubor Karmína

Nárožní 2787/7a, Praha 5

Dora Hoštová

Náplavní 2011/5, Praha-Nové Město

Folklorní soubor Šarvanci

Vinohradská 1316/95, Praha-Vinohrady

Moravské folklorní sdružení Krušpánek

Přecechtělova 2403/27, Praha-Stodůlky

Folklorní sdružení VONIČKA

Pod Betání 850/10, Praha-Kunratice

Last Minute

Kettnerova 2052/20, Praha-Stodůlky

Folklorní sdružení Mateník

Travná 1286, Praha-Kyje

Folklórní sdružení Moták

Böhmova 1981/3, Praha-Stodůlky

KYTICE

Chlebovická 495, Praha-Letňany

Dana Horáková - Studio Dajana

Foerstrova 914/18, Praha-Strašnice

JNS cheerleaders

Benkova 1688/38, Praha-Chodov

Alla Danza

Kamenická 655/54, Praha-Holešovice

Mažoretky Pěvy Filípkové, o.s.

Boháčova 863/1, Praha-Háje

La Magia Del Flamenco

Korunní 957/35, Praha 2 − Vinohrady

Taneční skupina CROCK 14

Arbesovo náměstí 781/14, Praha 5 − Smíchov

Bohemian Salsa

Národní 10, Praha 1 − Nové Město

Tomáš Janoušek

Mírová 6/89, Praha-Kolovraty

Taneční skupina Fénix

Hasova 3091/2, Praha-Modřany

Gall - Tír, o.s.

Lucemburská 1570/49, Praha-Žižkov

Pohybové studio H o.s.

U Výstaviště 1286/21, Praha-Holešovice

Crazy Dancers Square Dance Club

Na Folimance 1979/1, Praha-Vinohrady

Taneční kroužek Tango, o. s.

Na Vaňhově 172, Praha-Běchovice

CTS MišMaž

Laudova 1019/11, Praha-Řepy

Jakub Hanžl

Senovážné náměstí 975/20, Praha-Nové Město

Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha

Křižovnická 81/7, Praha-Staré Město

Arabesque feu Studio, s.r.o.

Bartoškova 1697/18, Praha-Nusle
OTEVŘENO (nonstop)

SC NEXTYLE

Jesenická 3003/4, Praha-Záběhlice

Flame Dance, s.r.o.

Sokolovská 32/22, Praha-Karlín

Taneční skupina Acronia

Nad spádem 202/17, Praha-Podolí

Ing. Daniela Čaloudová - Taneční Show

Modrá 1980/8, Praha-Stodůlky

Wild Cheerleaders

Lohniského 854/6, Praha-Hlubočepy