ZHONG YUAN QIGONG

Chvatěrubská 350/4, Praha 8 − Čimice

TAEHAN Praha - klub korejských bojových umění, z.s.

Rytířova 778/5, Praha 4 − Kamýk

Taichi Praha Řepy

Socháňova 1139/19 (tělocvična ZŠ genpor. Františka Peřiny), Praha 6 − Řepy

fitPULS s.r.o. - sportovní centrum Březiněves

U Parku 381/1, Praha-Březiněves
OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Akademie EBMAS WT Praha

Na Hutích 582/3, Praha 6 − Dejvice
Brzy zavírá (v 19:30)

Tradiční Karate

Na Zatlance 11, Praha 5 − Stodůlky
Brzy otevírá (v 19:00)

Sportovní klub Hirundo – lekce bojového umění Taekwondo

Křenova 438/11, Praha 6 − Veleslavín
ZAVŘENO (Otevírá v Út 14:00)

Umění a Taiji pod lupou – MgA. Vlasta Pechová

Nad lomem 1770/2a (Studio Dobeška), Praha 4 − Braník
ZAVŘENO (Otevírá v Út 18:00)

Taichi Asociace ČR

V. P. Čkalova 797/26, Praha 6 − Bubeneč

Okinawa Goju-ryu Bujutsukan, z.s.

Bubenská 249/27, Praha-Holešovice

Taekwon-do ITF oddíl Sabom

Vinohradská 40 (Sportovní centrum Kosagym), Praha 2

Sportovní klub Kesl Ryu Shotokan karate a sebeobrany

Rakovského 3160/7, Praha 4 − Modřany

Kentoya Fitness

Topolová 2916/14, Praha-Záběhlice

Sport club K3

M.Cibulkové 1614, Praha 4 − Chodov

Klasické gymnázium Modřany, s.r.o

Rakovského 3136/1, Praha-Modřany

Kung fu Škola Petry Lorenzové

Cimburkova 252/19, Praha-Žižkov

KOSAGYM, s.r.o.

Štverákova , Praha-Horní Počernice

Raptor Dojang

Malešická 2450/10, Praha-Žižkov

JUDO CLUB BULLDOGS

Písnická 760/11, Praha-Kamýk

Taekwon-Do Škola Dan-Gun

Litoměřická 726/17, Praha-Prosek

Česká Asociace Siu Lum Pai Hung Kar

Podbělohorská 720/26 (ZŠ Podbělohorská), Praha 5 − Smíchov

RNDr. Martin Zemek, Ph.D.

Ústavní 413/18, Praha-Bohnice

Radek Kolář - Taiji akademie

Polská 2400/1a, Praha-Vinohrady

Česko-Čínská Kuo Shu federace

U smaltovny 1334/22a, Praha-Holešovice

Karate klub Matsu, oddíl tradičního karate

Mojmírova 1371/12, Praha-Nusle

tai chi na Kampě

U Sovových mlýnů 3, Praha 1 − Malá Strana

Ondřej Malina

Křižíkova 290/48, Praha-Karlín

Tiger Team.CZ, s.r.o.

Makovského 1392/2b, Praha-Řepy
OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Česká Asociace Wing Chun Kung Fu

Legerova 1843/34, Praha-Nové Město
OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Aleš Brunner

Trávníčkova 1743/2 (budova ZŠ), Praha-Stodůlky

Grupo Axé Capoeira Czech Republic

Ohradní 1337/9, Praha-Michle

Vltavín budo, s.r.o.

U průhonu 1239/46, Praha-Holešovice
OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Penta gym

U Továren 999/31 (budova A/A2, 2. patro), Praha 10 − Hostivař

Jitka Horálková

ZŠ Dunovalská 1684, Praha-Háje

Česká federace Wing Chun Kuen Tsu

Sevastopolská 356/12, Praha-Vršovice

Michal Židlický

U Habrovky 66/2, Praha-Krč

Skeleton Gym

Komornická 1851/27, Praha-Dejvice

Taekwondo WTF klub Praha

Fingerova 2186/17, Praha-Stodůlky

Karate klub Spektra Praha

Jiránkova 1136/4, Praha-Řepy

Krav Maga z.s.

Na Pankráci 932/32, Praha 4 − Nusle

Pavel Codl

Čáslavská 5, Praha 3

Shikukai Praha

Kurzova 2246/4, Praha-Stodůlky

Michal Baňas

Lublaňská 125/20, Praha-Vinohrady

Judo klub Sparta Praha - mládež

Klausova 2450/2, Praha-Stodůlky

Karate Vision

Severní I 2914/2, Praha-Záběhlice

Sportovní klub COBRA DOJANG PRAGUE

Dolnocholupická 277/51, Praha-Modřany

Evropská Chenjiagou Taijiquan asociace

Polská 2400/1a, Praha-Vinohrady

Karate Tesy Shotokan

Údolní 315/96, Praha-Hodkovičky

Aleš Vondráček

Macháčkova 768/9, Praha-Radotín

Martin Šalek

Kyjevská 507/5, Praha-Dejvice